Zobacz, jak mądrze pomagamy

Razem projektujemy dobro
07 Wrz

5 brama trafiła do Krakowa

Dobiegł końca nasz projekt realizowany razem z Towarzystwem Ubezpieczeń Warta w ramach akcji #zostań w domu i pomagaj. Do dziś nie opadały wszystkie emocje związane z realizacją tego przedsięwzięcia. Liczne spotkania z ratownikami medycznymi dały nam wewnętrzne przekonanie, że zrobiliśmy coś bardzo
czytaj więcej
27 Sie

Zakopane z bramą od Warty

Tym razem brama odkażająca firmy WAMM została przekazana do Szpitala Powiatowego im. Dr T. Chałubińskiego w Zakopanem. Nie musimy pisać, jak ważne było aby właśnie tam trafiła. Niezmiernie się cieszymy, że ponownie z Towarzystwem Ubezpieczeń Warta mogliśmy wspomóc pracę ratowników.
czytaj więcej
11 Sie

BNI KINGS wspierają dzieciaki

Przez niepewną sytuację wywołaną przez COVID 19 musieliśmy przełożyć nasz projekt #dzieciakinaplusie na kolejny rok. Jednak to nie powstrzymało nas, aby wysłać dzieciaki z Domów Dziecka na ich wymarzone wakacje. Do wsparcia naszych działań przyłączyli się członkowie BNI KINGS z Krakowa.
czytaj więcej
04 Sie

Wspieramy wojowników

Fundacje powinny się wzajemnie wspierać, wymieniać doświadczeniami, integrować i robić wszystko aby pomagać swoim podopiecznym. Nasza Fundacja zawsze stara się pomóc Fundacji Autyzm Up ponieważ wiemy, że robią dużo dobrego a w końcu #dobrowraca.
czytaj więcej
25 Lip

#zostań w domu i pomagaj 2

Kolejna brama odkażająca trafiła wczoraj do ratowników nowosądeckiego pogotowia. Dzień pełen radości, ponieważ nie ma niczego piękniejszego niż uśmiech na buziach naszych bohaterów. WIecie co jest najpiękniejsze? To nie ostatni taki dzień.
czytaj więcej
24 Lip

#zostań w domu i pomagaj

Jak wiecie otrzymaliśmy ogromne wsparcie finansowe od Towarzystwa Ubezpieczeniowego Warta w ramach akcji „Zostań w domu i pomagaj!”, polegającej na lokalne działania w ramach walki z wirusem SARS-CoV-2. W naszej akcji skupiliśmy się na pomocy tym, którzy codziennie narażają swoje życia dla nas. Ra
czytaj więcej
15 Lip

Wakacje dla dzieciaków z Domów Dziecka

W tym roku nie udało nam się przeprowadzić naszego projektu #dzieciakinaplusie. Jednak to nic, ponieważ wiemy, że w 2021 to będzie hit. Dołożymy wszelkich starań aby wysłać jak najwięcej dzieciaków z Domów Dziecka na obozy. W tym roku postanowiliśmy pomóc 30 dzieciom finansując im wymarzone wakacje.
czytaj więcej
23 Cze

Dzień Taty

Dzień Taty 23.06 to ważny dzień dla każdego Taty. Tata, to najważniejszy mężczyzna w naszym życiu. Uczy, wspiera i rozwiązuje problemy. Prawdziwy Książę. Życzymy Wam cudownego dnia.
czytaj więcej
08 Cze

Dobry poniedziałek

To naprawdę super początek tygodnia. Kiedy myślisz, że wszystko jest na nie. Wtedy pojawia się światełko w tunelu i wszystko się zmienia. Przeczytajcie jaką mamy dla Was niespodziankę. My sami do dziś nie możemy w to uwierzyć.
czytaj więcej
01 Cze

Akcja Reaktywacja

Pandemia ukazała ogromne dysproporcje w dostępie do edukacji. Część dzieci, nie ma niestety dostępu do wiedzy, ze względu na brak komputera. Pamiętajmy, że to edukacja sprawia, że zmieniamy Świat, zmieniamy naszą przyszłość. Edukacja jest kluczem do lepszego jutra.
czytaj więcej
28 Maj

Piszą o Nas

Akcja Warty to doskonałe połączenie społecznej odpowiedzialności biznesu i realnego wsparcia dla potrzebujących. Dzięki, środkom uzyskanym od Towarzystwa Ubezpieczeń Warta będziemy mogli zrealizować nasz projekt walki z wirusem.
czytaj więcej
26 Maj

Dzień Super Mam

Boskie Mamy Wszystkim Mamom, w dniu ich święta, życzymy uśmiechu od ucha do ucha. Niech każdego dnia będą radosne i szczęśliwe, bo zasługują na to co najlepsze. Dziękujemy Wam za Wasze poświęcenie oraz miłość, dzięki której stajemy się lepsi. Kochamy Was.
czytaj więcej
11 Maj

Dobra pomoc dla Domów Dziecka

Ostatnie dwa miesiące, to nieustanny strach nie tylko o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich. To również szukanie rozwiązań które zminimalizowałaby ryzyko zakażenia. Jest to również bardzo stresujący czas dla dzieciaków, bowiem nie każdy ma dostęp do komputera.
czytaj więcej
11 Maj

Mamy To - Wsparcie Warty

Ogromnie się cieszymy i skaczemy pod sufit z radości. Otrzymaliśmy wiadomość, iż  Towarzystwo Ubezpieczeń Warta przyznała naszej Fundacji wsparcie finansowe na realizacje naszego projektu. Wszystko w ramach akcji #zostańwdomu i Pomagaj.
czytaj więcej
29 Mar

Leki dla seniora

Pan Sławomir to jedna z najbardziej pozytywnych i uśmiechniętych osób jakie znamy. Zawsze pogodny, zabawny a przy tym szalenie elegancki. Dobra energia emanuje od niego.
czytaj więcej
29 Mar

Wakacyjna przygoda

Nigdy nic nie dzieje się bez przyczyny. Tak właśnie stało się w przypadku tej historii. Koleżanka, koleżanki będąc koleżanką jeszcze innej koleżanki powiedziała o naszej Fundacji Gabrysi.
czytaj więcej
29 Mar

Lodówka pełna dobra

Czasem wystarczy mały gest, aby na ustach całej rodziny pojawiał się uśmiech. Niejednokrotnie czujemy się jak Św. Mikołaj i jest to jedno z najwspanialszych uczuć, jakie towarzyszy naszym zadaniom.
czytaj więcej

Popularne posty

Dzień Taty...

23 Cze, 2020

Dobry poniedziałek...

08 Cze, 2020

Akcja Reaktywacja...

01 Cze, 2020

Piszą o Nas...

28 Maj, 2020

Dzień Super Mam...

26 Maj, 2020

Leki dla seniora...

29 Mar, 2020

Wakacyjna przygoda...

29 Mar, 2020