Daj implus do działania

Wspólny wymiar pomagania
pomagaj mądrze

My pomagamy – Ty pomagasz

Jesteśmy otwarci na kontakt z Tobą i nieustannie poszukujemy nowych pomysłów na pomaganie.

Chcę wesprzeć

Bardzo starannie wybieramy osoby, które wspieramy oraz inicjatywy, które wcielamy w życie. Stawiamy na projekty propagujące dobroczynność i na integrację środowiska biznesowego z potrzebującymi. Nie ma znaczenia jakimi środkami dysponujesz, ani ile osób zatrudniasz. Potrafimy dopasować dobrych ludzi i dobre uczynki. Pomagaj z nami!

Potrzebuję pomocy

Jeżeli w Twoim otoczeniu brakuje czegoś, co znacząco ułatwiłoby funkcjonowanie, a po prostu nie ma na to środków, daj nam o sobie znać!  Być może razem coś poradzimy. Wyprawki szkolne, podnośnik dla osób z niepełnosprawnościami, pakiet zajęć dla dzieci? Pomoc ma różne oblicza!

Mam pomysł

Zrealizujmy go razem, by pomóc potrzebującym!
Działamy racjonalnie, indywidualnie i transparentnie. Jesteśmy otwarci na nowe idee pomagania. Każdy zalążek pomysłu traktujemy poważnie i zastanawiamy się, jak przekuć go w działanie, które przyniesie realną pomoc. Wiele naszych akcji zaczęło się od drobnych sygnałów. Jaki jest Twój? 

Co nas wyróżnia

Łączymy darczyńców, pomysł i potrzebujących w ramach dedykowanych projektów pomocowych. 100% kwoty wsparcia jest przekazywanych na wspieraną akcję.

Historie z życia

Dla każdego pomoc oznacza co innego. Upewniamy się, że niesiemy ją tam, gdzie naprawdę jest potrzebna. Poznaj życiorysy, które zmieniły się dzięki mądrej pomocy.

Historia Ewy

Bardzo dziękujemy za lodówkę, to cudowny prezent dla naszej dużej rodziny. Dzieci nie mogą się doczekać, kiedy będziemy przekładać do niej produkty.
czytaj więcej

Historia Sławka

Fundacja wspiera mnie w zakupie lekarstw, dzięki którym ponownie mogę cieszyć się życiem. Bardzo dziękuje sponsorom za wsparcie.
czytaj więcej

Historia Gabi

Dzięki Fundacji 4 podopiecznych domów dziecka wyjechało na obóz sportowy,Chłopcy z radością brali czynny udział we wszystkich turniejach, grach, rajdach.
czytaj więcej