29 Mar

Leki dla seniora

Pan Sławomir to jedna z najbardziej pozytywnych i uśmiechniętych osób jakie znamy.
Zawsze pogodny, zabawny a przy tym szalenie elegancki. Dobra energia emanuje od niego. Przy boku zawsze jego Anioł Stróż, czyli małżonka Ewa. Takie idealne małżeństwo, na które spogląda się z wielkim uśmiechem i łzą wzruszenia w oku.
Pan Sławek od 2018 roku jest podopiecznym naszej Fundacji. Wspieramy go, aby mógł cieszyć się życiem i nie przejmować przeciwnościami losu.
Wiemy, że każda sytuacja jest inna, dlatego bardzo indywidualnie podchodzimy do każdej osoby. Każdy z nas ma swoją historię, a My potrafimy słuchać.

Kilka dobrych słów od Pana Sławka:
Od ponad roku jestem podopiecznym Fundacji Novis Plus, która przyszła mi z pomocą
w trudnej sytuacji w związku ze stanem mojego zdrowia. Fundacja pomaga mi również
finansowo realizując regularnie zakup bardzo drogich lekarstw.
Bardzo dziękuję sponsorom za okazane wsparcie.