Nasze projekty

Razem możemy więcej!
pomagaj mądrze

#NIEnieKOMPLETNA

Pragniemy normalizować temat dotyczący problemu z zajściem w ciążę oraz sytuacji z jakimi zmaga się kobieta pragnąca dziecko. Stworzyć przestrzeń w której kobiety mogą się wspierać, wymieniać doświadczeniami, być dla siebie. Znaleźć odpowiedzi na pytania, których wstydzą się zadać.

dowiedz się więcej

#mamateżkobieta

Wyjazdy warsztatowe “Mama też kobieta” są realizowane w ramach Projektu #KobietyNaPlusie. Wspieramy MAMY dzieci niepełnosprawnych w ich codziennym życiu i staramy się wpłynąć na zmianę życia na lepsze. To niezwykłe, dwudniowe warsztaty prowadzone przez Magdalenę Marszałkowską, polska dramatopisarka i reżyserka teatralną, która pobudza kobiety do samorealizacji, dodaje skrzydeł i motywuje.

dowiedz się więcej

#muaythainaplusie

Muaythai na Plusie – Droga do Zwycięstwa – Projekt ma na celu zaszczepienie w dzieciach mających problemy w codziennym życiu, pasji do sztuki walki jaką jest Muaythai, a tym samym ukazaniem im, że postawy jakie pielęgnuje sport mają przełożenie w życiu. Chcemy, aby sport stał się ich drogą, sposobem na życie, świadomym wyborem. Sport uczy pokory, determinacji, dyscypliny, szacunku do drugi osoby, współpracy.

dowiedz się więcej

#studentnaplusie

Projekt „Student na Plusie” to nasza próba nawiązania dialogu z nowym pokoleniem przedsiębiorców. Pragniemy zainspirować studentów do działania na rzecz potrzebujących, aby w przyszłości społeczna odpowiedzialność biznesu stanowiła naturalną strategią zarządzania w ich przedsiębiorstwach.

dowiedz się więcej

#dzieciakinaplusie

#dzieciakinaplusie to unikatowy projekt, na który zapraszamy dzieciaki z placówek opiekuńczo – wychowawczych. Finansujemy im, wyjazd na obóz pod hasłem: Integracja – Motywacja – Przyjaźń. Projekt #dzieciakinaplusie to niesamowita dawka pozytywnych emocji oraz energetyczny zastrzyk motywacji do rozwoju. To również czas na zawieranie prawdziwych przyjaźni oraz naukę wzajemnego szacunku.

dowiedz się więcej

#pocztówkazPolski

„Pocztówka z Polski” to społeczna kampania dotycząca sytuacji matek, które wraz ze swoimi dziećmi uciekły z Ukrainy pozostawiając na wojnie swoich mężów, ojców.

„Pocztówka z Polski” to przejmujący głos ukraińskich kobiet. Intymna wiadomość do ukochanych. To przesłanie do tych, którzy pozostali na Ukrainie walczących o pokój oraz wolność. Pocztówka napisana przez życie, aby dodać nadziei oraz wiary w to, że dobro zawsze zwycięża. „Pocztówka z Polski” to również wirtualne podziękowania dla tych, którzy codziennie pomagają uchodźcom.

dowiedz się więcej

#dobrowóz

Ratownicy Medyczni są dla nas bohaterami Ery Covid 19. Chcąc podziękować im, za ich codzienną walkę z niewidzialnym wrogiem, jakim jest ten wirus stworzyliśmy projekt „Dobrowóz”. To wyjątkowe miejsce gdzie w okresie świąteczno-noworocznym wydamy 2400 pysznych posiłków, ze znanej wszystkim Niebieskiej Nyski.

dowiedz się więcej

#ratownicy2020

2020 to rok, który zapamiętamy jako nieustanną walkę służb medycznych z Covid 19. Chcąc wesprzeć tę nierówną walkę razem z Towarzystwem Ubezpieczeń Warta w ramach akcji „Zostań w domu i pomagaj!” zakupiliśmy 5 bram odkażających dla ratowników medycznych.

dowiedz się więcej