20 Mar

Akademia MaM- drugie spotkanie za nami

Za nami drugie spotkanie w ramach Programu “Akademia MaM”, skierowanego do mam dzieci z niepełnosprawnościami.

🔹 “Akademia MaM” to projekt, który otwiera drzwi do nowych możliwości i daje poczucie, że Mamy nie są same w drodze do powrotu na rynek pracy.

🔹 To wyjątkowa okazja, by mogły zyskać pewność siebie i wsparcie w powrocie do zawodowego życia.

🔹 Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania, które będą inspirować do dalszego rozwoju!

✨@o.coachingu rewelacyjny program warsztatów! Dziękujemy!

✨ Dziękujemy Fundacja SELA🩷 za udostępnienie pięknej przestrzeni warsztatowej. Ta współpraca wiele dla nas znaczy…

❗Szukamy partnera to tego wyjątkowego projektu. Może Twoja firma, chciałaby wesprzeć nasze dOOObre działanie?

Ostatnie posty

Finał Akademii Mam...

29 Maj, 2026

Mamy nasze Mamy!...

26 Maj, 2026