30 Kwi

Dobry Punkt

Startujemy z “Dobrym Punktem” „Dobry Punkt” to majowa akcja skierowana do naszych bohaterów Ery Covid 19 – Ratowników Medycznych. Od 04.05.2021 do 09.05.2021 sieć Piekarni Cukierni Buczek przemieni się w Dobre Punkty, które będą wydawać poczęstunki oraz napoje Ratownikom Medycznym. W każdym z nich, nasi Bohaterowie będą mogli liczyć na coś pysznego.

Tym drobnym gestem chcemy podziękować Ratownikom Medycznym za ich codzienny trud w walce z COVID 19. Wiemy, że ostatni rok dla nich oraz dla ich rodzin był szalenie ciężki. Wiemy również, że żadne słowa nie są w stanie wyrazić naszej wdzięczności, jednak wiemy, że czasem więcej niż słowa mogą powiedzieć małe gesty. Ten poczęstunek to nasze DZIĘKUJĘ.

Wierzymy, że Dobre Punkty przez te kilka dni będą dla Ratowników Medycznych miejscem gdzie poczują, że doceniamy ich trud i ciężką pracę. Będąc tam, pomyślcie i Wy o tych Bohaterach. Jeśli spotkacie jednego z nich powiedźcie im:DZIĘKUJĘ. Jeśli i Ty chcesz podziękować Ratownikom Medycznym zrób sobie zdjęcie z napisem #dziękujeratownikom i umieść na Instagramie oraz Facebooku dodając #dziękujeratownikom #novisplus #dobrowraca i oznacz Fundację Novis Plus. Dobro bowiem to takie małe uczynki, gesty i słowo „dziękuję”. 

Ostatnie posty