10 Paź

Kobiety na plusie - Mama też kobieta

 
 
MAMY, to najlepiej zorganizowane osoby świata. Ich dzień zazwyczaj wypełniony jest po same brzegi i niejednokrotnie mogłyby szkolić prezesów jak skutecznie zarządzać czasem.
 
Zastanówcie się jak wymagającym zadaniem jest bycie MAMĄ? A teraz pomyślcie, jak wygląda życie MAM, których dzieci są niepełnosprawne? W ich grafiku nie ma już czasu dla nich samych. Każda minuta podporządkowana jest temu, aby być jak najlepszą MAMĄ a jednocześnie opiekunką. Czasem ich życie wygląda jak maraton między domem, szkołą, rehabilitacją oraz wizytami u lekarzy. Ich doba nie ma 24 godzin- ich doba nigdy się nie kończy…
 
Chcemy ofiarować tym niezwykłym kobietom chwilę wytchnienia. Fundacja Novis Plus zaprasza 10 MAM na weekend, w trakcie którego zadbamy o ich ciało i duszę:
▫dodamy im pewności siebie
▫nauczymy znajdowania czasu dla siebie i swoich pasji
▫pomożemy w budowaniu swojej własnej wartości
▫pobudzimy do walki o siebie i zmiany w swoim życiu
 
Pragniemy rozwinąć świadomość MAM opiekujących się dziećmi z niepełnosprawnościami, aby doprowadzić do zwiększenia ich udziału w życiu społecznym, ze względu na swoje pasje i marzenia.
 
Ten weekend to niezwykły wyjazd.To spotkanie ma na celu wyłonić MAMY LIDERKI, które razem z nami będą realnie wpływały na zmiany w otaczającym nas środowisku.
 
Jeśli chcesz nam pomóc w organizacji tego wydarzenia, napisz do nas adres biuro@fundacjanovisplus.org

Ostatnie posty

...

26 Mar, 2024