31 Paź

Mentoring F2F - START

W czwartek, odbyła się uroczysta i pełna niesamowitej energii inauguracja projektu Mentoring Female 2 Female.

Mentoring Female 2 Female to międzynarodowy projekt umożliwiający studentkom rozpoznanie ich potencjałów, wzmocnienie i rozwój wiedzy poprzez kontakt z absolwentkami i dzielenie się doświadczeniam.

Prezes Fundacji Novis Plus z wielką przyjemnością skorzystał z zaproszenia, ponieważ jest pod wielkim wrażaniem zaangażowania mentorek oraz potencjału jaki widzi w nowych uczestniczkach.

Brawo dla Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie za otwarcie się na pomysły absolwentek i stworzenie “przestrzeni” do działań, dla inspirujących inżynierek, studentek oraz fundacji.

Ogromnie cieszymy się, że możemy być częścią tego przedwsięzięcwa, gdyż mocno dopingujemy młode kobiety na początku ich drogi zawodowej.

fot. Mentoring F2F