Małe wsparcie wielkich rzeczy

pomagaj mądrze

misja

Uczymy mądrze pomagać

Fundacja Novis Plus to hub informacji o potrzebujących i darczyńcach. Podpowiadamy firmom, przedsiębiorcom i osobom prywatnym w jaki sposób optymalnie wykorzystać dobrą energię i gesty hojności. Uważamy, że edukacja mająca na celu zaangażowanie w działalność charytatywną przynosi spektakularne efekty.

Łączymy środowiska potrzebujących i chcących zaoferować pomoc.

Tworzymy wyspecjalizowane projekty pomocowe.

Dobro wraca

Dążymy do tego, by nasze wsparcie stanowiło pierwsze ogniwo pomocy.

Mądra pomoc

Dajemy narzędzia do niesienia konkretnej pomocy.
Prasa o Nas

Krótko o nas

Fundacja to ludzie. Poznaj nas i zobacz jak możesz włączyć się w pomaganie.

Sławomir Kaliński

Prezes Fundacji
Rozum Fundacji. Odpowiedzialny za strategiczne decyzje. Zimne spojrzenie połączone z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami, sprawia, że działania Fundacji są zawsze skuteczne. W wolnych chwilach uwielbia jeździć na nartach, rowerze, pływać jak również czytać książki. Nieustannie poszerza swoją wiedzę na temat mentorigu, rozwoju osobistego oraz zarzadzania czasem.

Katarzyna Słaboń

Dyrektor Fundacji
Serce Fundacji. Uwielbia wyzwania i nieszablonowe podejście do działania. Potrafi aktywnie słuchać i integrować potrzebujących z tymi, którzy chcą pomagać. Uwielbia pracować z ludźmi i dla ludzi. Prywatnie uzależniona od wysokiego poziomu adrenaliny, zakochana w mediach społecznościowych oraz dalekich podróżach z plecakiem.

Monika Kublik

Koordynator Projektów
Łączy serce z rozumem. Perfekcjonistka, która sprawia, że wszystko jest na czas a każdy projekt jest „dopieszczony”. Osobowość, która jednoczy wszystkich i sprawia, że przy niej, nie da się nie uśmiechać. Uwielbia podróże, odkrywanie nowych miejsc i długie, górskie wycieczki.

Nagroda Społecznik Roku 2021 Newsweek Polska

Prezes Fundacji Novis Plus otrzymał tytuł „Społecznika Roku 2021” w kategorii zaangażowanie społeczne w czasie epidemii Covid-19

Novis w liczbach

Realizując konkretne projekty, otrzymujemy wymierne efekty. Jedyne, czego nie da się zmierzyć to uśmiech, wdzięczność i realna zmiana.

wyprawek szkolnych dla polskich dzieci na Ukrainie

Mistrzyni Europy w Muay thai , wsparta przez Fundację

dzieci, Z DOMÓW DZIECKA które chcemy wysłać na obóz w 2021

stron książki napisanej na zakupionym przez nas komputerze

Referencje

Miałem przyjemność poznać Novis Plus wraz z dziadkiem w zeszłym roku. Postanowili usprawnić dziadka technicznie i w ostatnim okresie życia zdążył napisać książkę wraz ze mną właśnie na komputerze od fundacji. Ta fundacja naprawdę spełnia marzenia.
Marek Wendreński
Grandpagang
Fundacja zorganizowała super akcje #agencidzieciom w której, agenci ubezpieczeniowi przygotowali wyprawki dla potrzebujących, polskich dzieci na Ukrainie. Akcja mega udana i ważna.
Janek Ś
Agent Ubezpieczeniowy
Jesteście wielce cudowni !
Fundacja Autyzm Up
Brawo fundacja tak wiele znaczy kiedy pamięta się o seniorach "starość panu Bogu nie wyszła" tak więc mamy fundację bo rodzina też nie zawsze jest blisko.
Izabella K.
Dziękujemy Kochani!
Medycy Na Ulicy
Raz jeszcze z całego serca Wam dziękuję. A nowy aparat KTG to nie mały upominek.
Super jesteście!
Brat Maciej