O projekcie

#dobrowóz

Od 21.12.2020 do 03.01.2021 (z wyjątkiem 24.12.2020 oraz 31.12.2020) w godzinach od 16:00 do 03:00 w nocy najsłynniejsza Niebieska Nyska w Polsce przemieni się w „Dobrowóz”. Każdy, kto choć raz zjadł kiełbaski u sympatycznych Panów z Niebieskiej Nyski, zawsze tam wraca. Jest w tym miejscu coś wyjątkowego co sprawia, że właśnie tam, niezależnie od późnej pory są kolejki, a co ważne zawsze wszyscy są dla siebie serdeczni. To miejsce ma po prostu „dobrą” energię, dlatego w tym świąteczno-noworocznym czasie Niebieska Nyska przeistoczy się w „Dobrowóz”. Będzie to miejsce, gdzie każdy Ratownik Medyczny będzie mógł liczyć na coś ciepłego i pysznego do zjedzenia.

dobrowóz
dni
posiłków

Cel projektu

Wiemy, że nasze pyszne posiłki to niewiele w porównaniu to tego co Oni na co dzień robią dla nas, ale choć w tak symbolicznym geście ciepłego posiłku chcielibyśmy się im odwdzięczyć i podziękować.

Bohaterzy

Naszymi bohaterami Ery Covid są ratownicy medyczni.

Współpraca

Małe rzeczy mają wielką moc. Wspierajmy tych, którzy walczą z COVID 19.

Wdzięczność

Słowo “Dziękuję”

Co Ty możesz
zrobić?

Powiedz “Dziękuję”

Wpadnij pod Halę Targową, zrób sobie zdjęcie w specjalnie do tego przeznaczonej „fotoramie” i umieść na Instagramie oraz Facebooku dodając #dobrowóz #novisplus #dobrowraca.

Dorzuć się do “Dobrowozu”

Jeśli chcesz wesprzeć naszą akcję, to wejdź na zakładkę “wesprzyj” i dorzuć się do mądrej pomocy.

Chodź w maseczce

Dla tych, którzy wrzucą grosika do skarbony ustawionej przy “Dobrowozie” mamy pozytywną maseczkę. Rozdamy aż 500 sztuk.

Śledź naszą akcje

Wejdź na naszego Facebooka oraz Instagrama i bądź na bieżąco z tym co dzieje w ramach “Dobrowozu”

Chcesz zafundować
pakiet dla ratownika
medycznego?

Jeśli chcesz powiększyć ilość wydanych pakietów wydawanych dla ratowników medycznych, dorzuć się do akcji. 1 pakiet to 12 zł, sam decydujesz ile pakietów zasponsorujesz. NIe zapomnij w opisie dodać “Dobrowóz”. Możesz też odwiedzić “Dobrowóz” w wrzuć do puszki. Dziękujemy.

wesprzyj