20 Lip

Tomasz Lipko czyli warsztaty filmowe

Na naszych obozach, nie brakuje nieprzeciętnych osobowości. 
Jedną z nich jest Przyjaciel Fundacji Novis Plus Tomasz Lipko.
Tomek to osoba o stu twarzach: dziennikarz, fotoreporter, producent filmowy, miłośnik gotowania, były zawodnik rugby, biegacz długodystansowy i fighter Krav-Maga.

Tomasz, był m.in. reporterem sejmowym i korespondentem wojennym Radia Zet, reporterem głównego wydania Wiadomości TVP, reporterem i prowadzącym program TVN “Uwaga”. Pisał reportaże m.in. dla „Polityki”, „Gazety Wyborczej”, „Przekroju” i magazynów kobiecych. Od sześciu lat właściciel studia filmowego www.foxmultimedia.pl
 
Osoba z takim CV to wręcz wymarzona postać do prowadzenia warsztatów filmowych. Cóż, tu dużo pisać: połącznie ogromnej wiedzy z charyzmą, sprawiło, że zajęcia były strzałem w dziesiątkę. Dzieciaki, długo po ich zakończeniu, komentowały to co tam się wydarzyło. To dla nas również ważna informacja, że to co robimy ma dużą wartość dla naszych podopiecznych.

Tomasz, jak to Tomasz O Wielkim Serduchu, przyjechał również z prezentami. Zaskoczył nas szalenie, kiedy piękne prezenty od firm Warbud oraz Veolia trafiły do naszych dzieciaków. Obu firmom serdecznie dziękujemy.

Ostatnie posty