29 Maj

Wyjątkowy Dzień Mamy

Dzień Mamy 2024 przejdzie do historii.

Premiera filmu “Plemię Matek” , była dla nas wielkiem przeżyciem. Ogromnie cieszymy się, że ten czas spędziliśmy w gronie naszych bohaterek i mam skupionych wokół naszej fundacji.

Park Jordana, wypełnił się w sobotę radosnymi, pięknymi kobietami w koszulkach “Kobieta na plusie – Mama też kobieta”, które swoją energią obdarzały mijające nas osoby. Niejednokrotnie ktoś podchodził i z zaciekawieniem dopytywał- co tu się dzieje? 😉 W końcu uśmiech i radość to najkrótsza droga do serca drugiego człowieka.

Było aktywnie, wesoło i kolorowo. Rozpoczęliśmy od sportowych zajęć z Agą Misiewicz Aga Misiewicz , która pozytywnie pobudziła i zachęciła do aktywności fizycznej.

Był pyszny lunch zaserwowany przez Organic Coffee oraz warsztaty robienia wianków, które przygotowała Mandala La Flowers , ale o tym będzie kolejny post. Na zakończenie zajęcia zumby, poprowadzone przez Angelikę Głogowską – Piwowar , które dały tyle radości dziewczynom, że ich śmiech było słychać aż na Błoniach 🙂

Najważniejsza w tym dniu była jednak cudowna atmosfera między dziewczynami, które wspierają się i wzajemnie ładują sobie baterie. Ach uwielbiamy je !

Zdjęcia: CHRONOfilm

Ostatnie posty

Jesteśmy OPP...

05 Cze, 2024