01 Cze

Kiedy wracamy myślami do naszego I Pikniku Kobiet Na Plusie uśmiechamy się od ucha do ucha.

Radość Mam w trakcie wydarzenia sięgała zenitu! Nie ma się co dziwić: przepiękna pogoda, znakomite jedzonko, pełni radości ludzie, najlepsi sportowcy.

Sławomir Kaliński rozpoczął od przywitania wszystkich Mam i oddał głos Adrianna Palka, która przeprowadziła fantastyczną rozgrzewkę. Ada, oprócz treningu zwróciła uwagę, na wiele aspektów poprawnego wykonywania ćwiczeń, które mają następnie pozytywny wpływ podczas m.in. podnoszenia dziecka. 

Następnie Jakub Deląg Nordic Walking rozpoczął trening nordic walknig. Spotkanie z nim to gwarancja dobrej zabawy połączonej z niezapomnianym treningiem. Jedna z Mam zaraz po zakończeniu pojechała zakupić kijki dla siebie oraz syna. Jest to doskonały dowód na to, jak nasz trener zaraża wszystkich miłością do tej formy aktywności fizycznej.  

Po mocnym zastrzyku endorfin przyszedł czas na relaks, rozmowy i poczęstunek. Mamy wygodnie rozsiadły się na kocykach oraz leżakach a wolontariuszki serwowały pyszności od Organic Coffee

Ponieważ pretekstem do organizacji spotkania był Dzień Mamy, nie mogło odbyć się bez prezentów. Ach, cóż to były za niespodzianki i jakie szczęście. Przepiękne upominki przygotowali dla nas partnerzy:

ANIA KRUK
INGLOT
Rossmann Polska

Po tym wydarzeniu, grupa Mam na WhatsApp będzie musiała chyba zmienić nazwę na „Team Jaskółek” nawiązując do podarowanych przez firmę Ania Kruk bransoletek, które symbolizują właśnie szczęście i nadzieję. 

To, że warto organizować, tego typu wydarzenia najlepiej opisuje komentarz do Instastories jednej z uczestniczek:

„ Mam ostatnio bardzo pod górkę. Ten dzień był jak zrobienie wydechu, gdy mam wrażenie, że ciągle jestem na wdechu. Czuje wdzięczność”. 

Dziękujemy CHRONOfilm za przepiękne zdjęcia.

Ostatnie posty

Nasza Ekipa dOOObra...

14 Lut, 2024