O projekcie

Kobiety na plusie – Mama też kobieta

Kobiety są super bohaterkami. Każdego dnia wcielają się w kilkanaście przeróżnych ról i czasami spoglądając na nasze koleżanki, pełni podziwu zastanawiamy się- jak ONE to robią? MAMY, to najlepiej zorganizowane osoby świata. Ich dzień zazwyczaj wypełniony jest po same brzegi i niejednokrotnie mogłyby szkolić prezesów, jak skutecznie zarządzać czasem. Zastanówcie się jak wymagającym zadaniem jest bycie MAMĄ? A teraz pomyślcie, jak wygląda życie MAM, których dzieci są niepełnosprawne? W ich grafiku nie ma już czasu dla nich samych. Każda minuta podporządkowana jest temu, aby być jak najlepszą MAMĄ a jednocześnie opiekunką. Czasem ich życie wygląda jak maraton między domem, szkołą, rehabilitacją oraz wizytami u lekarzy. Ich doba nie ma 24 godzin- ich doba nigdy się nie kończy… Ofiarujemy tym niezwykłym kobietom chwilę wytchnienia. Fundacja Novis Plus organizuje wyjazdy dla MAM dzieci niepełnosprawnych, w trakcie których dbamy o ich ciało i duszę.

Cel projektu

Pragniemy rozwinąć świadomość MAM opiekujących się dziećmi z niepełnosprawnościami, aby doprowadzić do zwiększenia ich udziału w życiu społecznym, ze względu na swoje pasje i marzenia. Spotkania mają na celu wyłonić MAMY LIDERKI, które razem z nami będą realnie wpływały na zmiany w otaczającym nas środowisku.

Pewność siebie

Dodamy im pewności siebie i pomożemy w budowaniu swojej własnej wartości.

Walka o samą siebie

Pobudzimy do walki o siebie i zmiany w swoim życiu.

Czas dla siebie
i swoich pasji

Nauczymy Mamy znajdowania czasu dla siebie i swoich pasji.

Pomóż nam
rozwijać projekt

Pragniemy pomóc jak największej ilości kobiet, dlatego potrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas poprzez wpłatę lub skontaktuj się z nami, aby stać się partnerem naszego wydarzenia. Możesz również pomóc nam poprzez wolontariat i zaangażowanie się w rozwój naszego projektu.

wesprzyj