07 Cze

Julia Ślusarz - Mistrzynią Polski

Nasza stypendystka Julia Ślusarz zdobył tytuł : Mistrzyni Polski Kadetek – 57 kg ! Ogromie gratulujemy.

Dziś Julia ma też urodziny, dlatego życzymy jej samych sukcesów nie tylko w sporcie ale również w życiu osobistym.

A tak Julia, opisała ostatni sukces:
“Zakończyły się Mistrzostwa Polski Muaythai Dzieci i kadetów 3-5.06.2022.
Ze względu na brak zawodniczek w kategorii 51 kg zdecydowaliśmy z tatą o starcie o dwie kategorie wagowe wyżej czyli w 57 kg! Zrobiliśmy to by nie walczyć w jednej kategorii z przyjaciółką z klubu.
Na zawodach stoczyłam dwie walki. Pierwszą skończyłam przed czasem, a drugą wygrałam na punkty z aktualną Mistrzynią Europy!
Zdobywam tytuł : Mistrzyni Polski Kadetek – 57 kg !
Mistrzostwa były moim ostatnim startem w kadetach i teraz przechodzę do kategorii junior
Dziękuję trenerom za przygotowania Rafał Ślusarz Magda Rak Mariusz Kudłak
Dziękuję Fundacja Novis Plus, dzięki której w czasie moich przygotowań, mam zapewnione wszystko czego potrzebuję!”