22 Sie

„Muaythai na Plusie – Droga do Zwycięstwa”

Sławek oraz @rafalslusarz.madeinstrong.1974 spotkali się wczoraj, aby ponownie współpracować przy niezwykłym projekcie „Muaythai na Plusie – Droga do Zwycięstwa”

Projekt ten, dedykowany jest dzieciom oraz młodzieży, które znalazły się w ciężkiej sytuacji życiowej. Często pozostawione samym sobie, bez pomysłu na przyszłość, bez nadziei, że ich życie może się zmienić, że mogą odnieść sukces. Często zniechęcone przez środowisko, bez autorytetów wybierają destrukcyjną drogę przestępstwa, czy też środków odurzających.

My zmieniamy tę drogę, dajemy im inny cel, a również drogowskazy jak go osiągnąć. 
Sport uczy dyscypliny, zaangażowania, pracy zespołowej. Sport pokazuje nam inną drogę przez życie. Drogę, która nie koniecznie skończy się złotym medalem, ale z pewnością prowadzi przez ciekawe doświadczenia, umożliwia spotkanie z nieszablonowymi postaciami, kształtuje na silnych, niezależnych ludzi, którzy poradzą sobie w życiu.

Od września kolejny rok będziemy pracować z młodzieżą, gdyż wierzymy, że zawsze jest dobry moment, aby zmienić swoje życie i nie ważne jest ile razy upadniesz a to, że wstajesz i próbujesz dalej. 

Poszukujemy Partnerów tego pięknego projektu. Jeśli chcesz pomóc młodzieży z Ośrodków Socjoterapeutycznych, napisz do nas📭 biuro@fundacjanovisplus.org

Razem możemy więcej. 

Ostatnie posty

Nasza Ekipa dOOObra...

14 Lut, 2024