09 Paź

„NIE, nieKOMPLETNA czyli sztuka mierzenia się z niepłodnością” II spotkanie

„NIE, nieKOMPLETNA czyli sztuka mierzenia się z niepłodnością” to projekt dla kobiet i o kobietach, które mierzą się z niepłodnością.

To bezpieczna przestrzeń, gdzie lekarze dzielą się swoją wiedzą a My – Kobiety opowiadamy nasze historie, czasem niełatwe, ale zawsze nasze i prawdziwe. Poznajemy się, otwieramy przed sobą, wspieramy i inspirujemy.

Ponieważ październik jest miesiącem walki z rakiem, dlatego nasze spotkanie będzie poruszało zagadnienia związane z drogą do macierzyństwa przy jednoczesnym zmaganiu się z chorobą nowotworową.

Doktor Krzysztof Mirocki z Krakovi opowie nam o zabezpieczeniu płodności w cieniu choroby nowotworowej, jak również będzie odpowiadał na Wasze pytania.

Ania Buchacz podzieli się z nami swoją osobistą historią, którą zatytułowała: „Uszkodzona – zawsze się poskładam”.

Data: 17.10.2022

Godz.19:00

Miejsce: HEVRE poziom +1

Zapraszamy Was i prosimy o udostępnienia, ponieważ temat jest bardzo ważny. Powiedźcie o spotkaniu swoim koleżankom i przyjaciółkom.

Partner wydarzenia:

Krakovi