16 Gru

Pomagaj z NAMI

Grudzień, to okres, kiedy podsumowujemy nasze dotychczasowe działania, ale jednocześnie, już planujemy kolejne przedsięwzięcia.

Fundacja Novis Plus to przestrzeń, gdzie i Wy możecie realizować swoje pomysły na pomaganie.
Nasze drzwi, są dla Was zawsze otwarte i pragniemy, aby z czasem Fundacja Novis Plus stała „inkubatorem” pomagania. Chcemy, aby wokół niej zintegrowały się osoby, które są pozytywnie zakręcone na wspieranie innych.

Jeśli czujesz, że masz chcesz coś zmienić, o ale brakuje Ci odpowiednich zasobów, skontaktuj się z nami.
Pamiętaj, że lubimy podejmować się nieszablonowych działać.

W tym roku uwierzyliśmy m.in. w pomysły:

Mentoring F2F – w ramach, którego absolwentki Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie wspierają studentki w zawodowym sukcesie. Za tą inicjatywą stoi kobieta-rakieta Agata Hajduga.

„Mama też kobieta” – warsztaty motywacyjno-rozwojowe, połączone z wypoczynkiem, dla Mam dzieci niepełnosprawnych. Projekt o wielkiej wadze oraz niesamowitej mocy sprawczej którego to pomysłodawczynią jest kobieta-petarda Magdalena Marszałkowska.

Dlatego warto rozmawiać o swoich pomysłach. 2023 czeka na nowe piękne projekty, dzięki którym obudzimy uśmiech na buzi niejednej osoby.