14 Lis

Wsparcie zawodowe dla MAM dzieci niepełnosprawnych

Razem z Towarzystwem Ubezpieczeń i Reasekuracji „Warta” S.A. rozpoczynamy projekt wsparcia zawodowego dla Mam dzieci niepełnosprawnych z Krakowa oraz okolic.

Projekt, który jest odpowiedzią na potrzeby Mam, które są pod opieką naszej Fundacji.
Projekt, który pozwala na łączenie pracy zawodowej z opieką nad niepełnosprawnym dzieckiem.
Projekt, który umożliwia rozpoczęcie kariery zawodowej, powrót do pracy lub przebranżowienie.

Już dziś możesz rozpocząć swoją przygodę ze światem ubezpieczeń i zostać doradcą ubezpieczeniowym.

Dlaczego ten program jest bardzo dOOObry?

Ponieważ:

🔹 posiadasz dedykowanego opiekuna z TU Warty, który wspiera Cię w rozwoju
🔹 TU Warta zapewnia Ci stały dostęp do wiedzy
🔹 jesteś swoją szefową i masz wpływ na to jak długo pracujesz i ile zarabiasz
🔹 możesz pracować/szkolić się z domu, będąc nadal w bezpośrednim otoczeniu swojego dziecka jeśli ono tego wymaga
🔹 sama możesz regulować sobie ilość czasu poświęcanego w danym dniu na pracę oraz dobierać porę dnia w której może pracować lub się szkolić dopasowaną do planu dnia opieki nad swoim dzieckiem
🔹 możesz obsługiwać Klientów w sposób zdalny, za pomocą narzędzi do sprzedaży, które otrzymujesz od TU Warta

Jedyne czego, oczekujemy od Ciebie to: pozytywnego nastawienia, zaangażowania i chęci zdobywania wiedzy.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat projektu napisz do nas na biuro@fundacjanovisplus.org.