Zobacz, jak mądrze pomagamy

Razem projektujemy dobro
14 Cze

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi Sławomir Kaliński. Sławek jest Prezesem Fundacji, a tym samym "Rozumem Fundacji". Bez niego Fundacja nie miałaby takiego kształtu jaki ma obecnie.
czytaj więcej
30 Kwi

Dobry Punkt

Startujemy z "Dobrym Punktem" naszą kolejną akcją skierowaną do Ratowników Medycznych. Cieszymy się, że ponownie będziemy mogli wyrazić naszą wdzięczność za pomocą dobrego gestu jakim jest poczęstunek.
czytaj więcej
17 Kwi

#dzieciakinaplusie

„Moje marzenie? … Moje marzenie to jest żeby wyjść z domu dziecka” – przyznaje w poruszająco szczerej rozmowie siedmioletni Dawid. W filmie umieszczonym w zakładce "NASZE PROJEKTY" zobaczycie ile szczęścia daje dzieciom z domów dziecka możliwość wyjechania na zwykłe wakacje nad morzem, gdzie jest
czytaj więcej
22 Mar

Grupa #dobrowraca

Chcemy, aby Fundacja Novis Plus była przestrzenią, w której budzą się ciekawe inicjatywy, gdzie każdy może zaproponować swój pomysł na to, aby zmieniać Świat na lepszy. Dlatego na Facebooku stworzyliśmy grupę w której każdy może podzielić się swoją myślą na mądrą pomoc.
czytaj więcej
24 Lut

"Muaythai na Plusie - Droga do Zwycięstwa"

Spotkanie z Joanną Jędrzejczyk, nagrody dla najlepszych zawodników, podziękowania dla trenera Rafała Ślusarza, te kilka dni były szczególnie ważne dla naszego projektu"Muaythai na Plusie - Droga do Zwycięstwa". Czujemy, że nabieramy prędkości i nie zamierzamy się zatrzymywać.
czytaj więcej
16 Lut

FESTIWAL MUAYTHAI 28.02.2021

Już 28.02.2021 odbędzie się FESTIWAL MUAYTHAI dla dzieci już od 4 roku życia. Bardzo się cieszymy, że możemy być częścią tego wydarzenia. Jesteśmy przekonani, że sport w niesamowity sposób kształtuje dzieci oraz młodzież, dlatego tak ważne jest dla nas, aby wspierać tego typu inicjatywy.
czytaj więcej
01 Lut

Pomagamy z Towarzystwem Ubezpieczeń Warta.

Dzisiaj obiecana informacja o naszej akcji dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Lublinie. To dla nas ogromna radość, że Towarzystwo Ubezpieczeń Warta pomaga nam w naszych działaniach. Wierzymy, że wspólnie zwyciężymy pandemię.
czytaj więcej
28 Sty

"Muaythai na Plusie - Droga do Zwycięstwa"

"Muaythai na Plusie - Droga do Zwycięstwa" Program naszej Fundacji z którego jesteśmy szczególnie dumni, nabiera prędkości. Dlatego na naszą prośbę, główny dowodzący programem Rafał Ślusarz napisał aktualizację.
czytaj więcej
18 Sty

Pomoc dla bezdomnych

Cieszymy się, że mogliśmy ponownie pomóc tym, którzy naszej pomocy potrzebują najbardziej. Wiemy, że okres zimowy to czas w którym najciężej jest bezdomnych, dlatego równocześnie z akcją #dobrowóz pomogliśmy również im.
czytaj więcej
20 Gru

Dobrowóz

„Dobrowóz” to świąteczno-noworoczna akcja dla jednych z wielu nieocenionych bohaterów Ery Covid 19 - Ratowników Medycznych. Od 21.12.2020 do 03.01.2021 (z wyjątkiem 24.12.2020 oraz 31.12.2020) w godzinach od 16:00 do 03:00 w nocy najsłynniejsza Niebieska Nyska w Polsce przemieni się w „Dobrowóz”.
czytaj więcej
16 Lis

Fundacja dla DPS'ów

Fundacja Novis Plus z Miastem Bytomiem oraz Politechniką Śląską podjęła działania mające na celu wsparcie Domów Pomocy Społecznej. Dzięki środkom naszej Fundacji oraz budżetowi Miasta Bytom do DPS’ów w Bytomiu zostanie przekazanych 5 bram odkażających do DPS’ów. Bramy do odkażania zostały stworzo
czytaj więcej
07 Wrz

5 brama trafiła do Krakowa

Dobiegł końca nasz projekt realizowany razem z Towarzystwem Ubezpieczeń Warta w ramach akcji #zostań w domu i pomagaj. Do dziś nie opadały wszystkie emocje związane z realizacją tego przedsięwzięcia. Liczne spotkania z ratownikami medycznymi dały nam wewnętrzne przekonanie, że zrobiliśmy coś bardzo
czytaj więcej
27 Sie

Zakopane z bramą od Warty

Tym razem brama odkażająca firmy WAMM została przekazana do Szpitala Powiatowego im. Dr T. Chałubińskiego w Zakopanem. Nie musimy pisać, jak ważne było aby właśnie tam trafiła. Niezmiernie się cieszymy, że ponownie z Towarzystwem Ubezpieczeń Warta mogliśmy wspomóc pracę ratowników.
czytaj więcej
11 Sie

BNI KINGS wspierają dzieciaki

Przez niepewną sytuację wywołaną przez COVID 19 musieliśmy przełożyć nasz projekt #dzieciakinaplusie na kolejny rok. Jednak to nie powstrzymało nas, aby wysłać dzieciaki z Domów Dziecka na ich wymarzone wakacje. Do wsparcia naszych działań przyłączyli się członkowie BNI KINGS z Krakowa.
czytaj więcej
04 Sie

Wspieramy wojowników

Fundacje powinny się wzajemnie wspierać, wymieniać doświadczeniami, integrować i robić wszystko aby pomagać swoim podopiecznym. Nasza Fundacja zawsze stara się pomóc Fundacji Autyzm Up ponieważ wiemy, że robią dużo dobrego a w końcu #dobrowraca.
czytaj więcej
25 Lip

#zostań w domu i pomagaj 2

Kolejna brama odkażająca trafiła wczoraj do ratowników nowosądeckiego pogotowia. Dzień pełen radości, ponieważ nie ma niczego piękniejszego niż uśmiech na buziach naszych bohaterów. WIecie co jest najpiękniejsze? To nie ostatni taki dzień.
czytaj więcej
24 Lip

#zostań w domu i pomagaj

Jak wiecie otrzymaliśmy ogromne wsparcie finansowe od Towarzystwa Ubezpieczeniowego Warta w ramach akcji „Zostań w domu i pomagaj!”, polegającej na lokalne działania w ramach walki z wirusem SARS-CoV-2. W naszej akcji skupiliśmy się na pomocy tym, którzy codziennie narażają swoje życia dla nas. Ra
czytaj więcej
15 Lip

Wakacje dla dzieciaków z Domów Dziecka

W tym roku nie udało nam się przeprowadzić naszego projektu #dzieciakinaplusie. Jednak to nic, ponieważ wiemy, że w 2021 to będzie hit. Dołożymy wszelkich starań aby wysłać jak najwięcej dzieciaków z Domów Dziecka na obozy. W tym roku postanowiliśmy pomóc 30 dzieciom finansując im wymarzone wakacje.
czytaj więcej
23 Cze

Dzień Taty

Dzień Taty 23.06 to ważny dzień dla każdego Taty. Tata, to najważniejszy mężczyzna w naszym życiu. Uczy, wspiera i rozwiązuje problemy. Prawdziwy Książę. Życzymy Wam cudownego dnia.
czytaj więcej
08 Cze

Dobry poniedziałek

To naprawdę super początek tygodnia. Kiedy myślisz, że wszystko jest na nie. Wtedy pojawia się światełko w tunelu i wszystko się zmienia. Przeczytajcie jaką mamy dla Was niespodziankę. My sami do dziś nie możemy w to uwierzyć.
czytaj więcej
01 Cze

Akcja Reaktywacja

Pandemia ukazała ogromne dysproporcje w dostępie do edukacji. Część dzieci, nie ma niestety dostępu do wiedzy, ze względu na brak komputera. Pamiętajmy, że to edukacja sprawia, że zmieniamy Świat, zmieniamy naszą przyszłość. Edukacja jest kluczem do lepszego jutra.
czytaj więcej
28 Maj

Piszą o Nas

Akcja Warty to doskonałe połączenie społecznej odpowiedzialności biznesu i realnego wsparcia dla potrzebujących. Dzięki, środkom uzyskanym od Towarzystwa Ubezpieczeń Warta będziemy mogli zrealizować nasz projekt walki z wirusem.
czytaj więcej
26 Maj

Dzień Super Mam

Boskie Mamy Wszystkim Mamom, w dniu ich święta, życzymy uśmiechu od ucha do ucha. Niech każdego dnia będą radosne i szczęśliwe, bo zasługują na to co najlepsze. Dziękujemy Wam za Wasze poświęcenie oraz miłość, dzięki której stajemy się lepsi. Kochamy Was.
czytaj więcej
11 Maj

Dobra pomoc dla Domów Dziecka

Ostatnie dwa miesiące, to nieustanny strach nie tylko o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich. To również szukanie rozwiązań które zminimalizowałaby ryzyko zakażenia. Jest to również bardzo stresujący czas dla dzieciaków, bowiem nie każdy ma dostęp do komputera.
czytaj więcej
11 Maj

Mamy To - Wsparcie Warty

Ogromnie się cieszymy i skaczemy pod sufit z radości. Otrzymaliśmy wiadomość, iż  Towarzystwo Ubezpieczeń Warta przyznała naszej Fundacji wsparcie finansowe na realizacje naszego projektu. Wszystko w ramach akcji #zostańwdomu i Pomagaj.
czytaj więcej
29 Mar

Leki dla seniora

Pan Sławomir to jedna z najbardziej pozytywnych i uśmiechniętych osób jakie znamy. Zawsze pogodny, zabawny a przy tym szalenie elegancki. Dobra energia emanuje od niego.
czytaj więcej
29 Mar

Wakacyjna przygoda

Nigdy nic nie dzieje się bez przyczyny. Tak właśnie stało się w przypadku tej historii. Koleżanka, koleżanki będąc koleżanką jeszcze innej koleżanki powiedziała o naszej Fundacji Gabrysi.
czytaj więcej
29 Mar

Lodówka pełna dobra

Czasem wystarczy mały gest, aby na ustach całej rodziny pojawiał się uśmiech. Niejednokrotnie czujemy się jak Św. Mikołaj i jest to jedno z najwspanialszych uczuć, jakie towarzyszy naszym zadaniom.
czytaj więcej

Popularne posty

Urodziny...

14 Cze, 2021

Dobry Punkt...

30 Kwi, 2021

#dzieciakinaplusie...

17 Kwi, 2021

Wesołego Alleluja...

02 Kwi, 2021

Grupa #dobrowraca...

22 Mar, 2021

Dobrowóz...

20 Gru, 2020

Dzień Taty...

23 Cze, 2020

Dobry poniedziałek...

08 Cze, 2020

Akcja Reaktywacja...

01 Cze, 2020

Piszą o Nas...

28 Maj, 2020

Dzień Super Mam...

26 Maj, 2020

Leki dla seniora...

29 Mar, 2020

Wakacyjna przygoda...

29 Mar, 2020